FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, domofony, systemy monitoringu CCTV, sieci komputerowe, kamery przemysłowe

Systemy zabezpieczeń

WIDEODOMOFONY

 

..........Systemy wideodomofonowe spełniją podstawowe funkcje urządzeń domofonowych czyli pozwalaja na prowadzenie rozmowy z osoba znajdującą się przy wejściu do budynku lub posesju jak również przed wejściem do strefy chronionej. W kasecie zewnętrznej umieszczona jest kamera, która dodatkowo umożliwia obserwecje i identyfikacę rozmówcy na monitorze. W wideodomofonach stosowane są rożnego rodzaju kamery: kolorowe, czarno-białe, z obiektywem typu pinhole (2-3mm), z poromiennikiem podczerwieni (IR) umożliwiające wyświetlanie obrazu przy całkowitej ciemności. Kasety zewnętrzne wykonane są jako wandaloodporne i posiadają dodatkowe zabezpieczenie w postaci śrub "security" umożliwiające odkręcenie ich tylko specjalnym kluczem.

Wideodomofon jest pierwszym urządzeniem które widzą odwiedzjący Cię goście, klienci. Jest wizytówką Twojego domu lub firmy. Warto więć wybierając urządzenie nie kierować się tylko funkcjonalnością ale również wygladem i odpornością na dewastacje czy kradzież.

Firma HEXACOM specjalizyje się w integracji systemów zabezpieczeń w tym także wideodomofonów, więcej w zakładce INTEGRACJA.